Herman Miller Aeron – jak uczynić pracę zdalną bardziej efektywną?

Praca zdalna to codzienność wielu firm. Powoli odchodzi się od modelu stacjonarnego. Powodów jest wiele – oszczędność czasu na dojazdach, brak konieczności wynajmowania biura, czy po prostu wygoda. Jednak, aby praca na home office była wydajna, trzeba dobrze zorganizować przestrzeń. W przeciwnym razie trudno będzie zachować skupienie. W tym artykule podpowiemy, jak to zrobić, szczególnie podkreślając wagę odpowiedniego wyposażenia.

Zorganizuj przestrzeń na pracę

Miejscem pracy powinien być osobny gabinet. Wykonywanie obowiązków służbowych z łóżka lub kanapy to nie jest dobry pomysł. Nie tylko może zmniejszyć naszą efektywność, ale też sprawić, że trudno będzie nam zakończyć pracę o odpowiedniej godzinie. Niestety, nie każdy ma tyle miejsca w domu, by móc poświęcić osobne pomieszczenie na domowe biuro. W takiej sytuacji wystarczy wygospodarować nawet niewielką przestrzeń na fotel i biurko. Idealnie byłoby, gdyby stanowisko pracy znajdowało się w pobliżu okna. W ten sposób można jak najdłużej korzystać z naturalnego światła. Sprzyja to koncentracji. Biurko powinno być na tyle duże, aby monitor można było ustawić w wygodnej odległości od oczu. Z kolei fotel musi zapewniać odpowiednie podparcie plecom i sprzyjać zachowaniu prawidłowej pozycji.

Herman Miller Aeron – fotel, który sprawdzi się podczas pracy zdalnej

Firma Herman Miller jest obecna na rynku od wielu lat. Posiada szeroki asortyment mebli biurowych. Zwarta konstrukcja, stonowana kolorystyka i funkcjonalność sprawiają, że na szczególną uwagę zasługuje Herman Miller Aeron. To niewątpliwy bestseller. Projekt powstał jeszcze w 1994 roku i przeszedł liczne modernizacje, aby odpowiadać potrzebom współczesnych pracowników. Aeron wyróżnia się konstrukcją, w której wyeliminowano piankę i tkaninę. Eliminuje bolączki związane z upałami, takie jak ciepło i wilgoć. Możesz przeczytać więcej na ten temat na stronie autoryzowanego dealera marki https://www.bakata.pl/kategoria-produktow/krzesla-biurowe/herman-miller-krzesla-biurowe/. Herman Miller Aeron pomaga w utrzymaniu prawidłowej postawy, czyli – z prostymi plecami, klatką piersiową i lekko pochyloną miednicą do przodu. To jego największy atut.

About the Author: admin

You might like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *